Доставляємо — швидко, сплачуєте — зі зручністю

Оскільки “Квадрат кебаб” — доставка їжі у Львові, це означає, що ми робимо швидкість та комфорт нашими сильними сторонами. То ж, як ми доставляємо, та які умови пропонуємо, щоб ви якнайшвидше та зі зручністю отримали свіжі та смачні кебаби чи бургери від Kvadrat Kebab майстрів.

Поговоримо про доставку від Kvadrat Kebab

Куди ми доставляємо?

Замовити “Квадрат Кебаб” доставку можна практично з будь-якого району міста Львів. Ми намагаємося розширяти карту доставки, тому наші послуги доступні у всьому місті.

Хочеш переконатися, що за твоєю адресою можна замовити їжу в “Квадрат Кебаб” з доставкою? Просто подивися на мапу нижче — всюди, де позначена зелена зона ми швиденько доставляємо все меню нашого закладу.

А де працюємо офлайн?

Наразі Kvadrat Kebab у Львові працює за двома адресами, де ти зможеш зробити та забрати своє замовлення, якщо це тобі зручно.

1 заклад працює за адресою площа Соборна, 2.

2 заклад знаходиться за адресою вул. Чернівецька, 11 (це зовсім поруч із головним залізничним вокзалом, отже — орієнтуйся на нього).

Час роботи: коли можна вже замовляти їжу у Kvadrat Kebab?

Оскільки закладів в нас вже два, час роботи в них трохи відрізняються.

–  Kvadrat Kebab на Соборній готовий побалувати тебе найсмачнішими стравами з доставлянням з 11 ранку та до самої півночі.

–  Kvadrat Kebab на Чернівецькій прокидається ще раніше, й тут ти можеш замовити кебаби просто на сніданок з 9 ранку чи на пізню вечерю — до 21-00 ввечері.

Найшвидші кур’єри вже прямують до тебе!

Завдяки суперсилі наших кур’єрів ми доставляємо смаколики якнайшвидше. Незалежно від твоєї адреси (в рамках зеленої зони), час “Квадрат Кебаб” доставки складає 39 хвилин. Отже, ти отримаєш свій кебаб чи бургер ще пекельно-гарячим та хрустким.

Оплачуйте з комфортом та насолоджуйтеся їжею від Kvadrat Kebab

Які методи оплати ми приймаємо?

Ми хочемо, щоб замовити в “Квадрат Кебаб” їжу можна було якнайзручніше. А тому пропонуємо одразу декілька способів, як сплатити за замовлення.

– Будь-якою банківською картою просто під час отримання замовлення. Наш кур’єр має термінал для приймання карткових платежів, те ж стосується й закладів Kvadrat Kebab – замовляйте та сплачуйте карткою миттєво.

– Більш полюбляєте готівку? Теж без проблем! Розраховуйтеся при отриманні з кур’єром готівкою та насолоджуйтеся свіжими кебабами та іншими смаколиками.

Скільки коштує доставка в “Квадрат Кебаб”

Ти можеш замовити один кебаб чи все меню нашого закладу — вартість доставки залишиться все такою ж демократичною. У будь-яку частину зони доставки, на будь-яке замовлення, незалежно від часу та загальної вартості страв, вартість доставляння складатиме 45 гривень.

Kvadrat Kebab – це твій вірний помічник у боротьбі з голодом та поганим настроєм. Замовляй найсмачніший стріт-фуд у Львові зі швидкою доставкою та зручною оплатою.