Доставляємо — швидко, сплачуєте — зі зручністю

Оскільки “Квадрат кебаб” — доставка їжі у Львові, це означає, що ми робимо швидкість та комфорт нашими сильними сторонами. То ж, як ми доставляємо, та які умови пропонуємо, щоб ви якнайшвидше та зі зручністю отримали свіжі та смачні кебаби від Kvadrat Kebab.

Поговоримо про доставку від Kvadrat Kebab

Куди ми доставляємо?

Замовити “Квадрат Кебаб” доставку можна у Львові та у Винниках. Ми намагаємося розширяти карту доставки.


Оплачуйте з комфортом та насолоджуйтеся їжею від Kvadrat Kebab

Які методи оплати ми приймаємо?

Ми хочемо, щоб замовити в “Квадрат Кебаб” їжу можна було якнайзручніше. А тому пропонуємо одразу декілька способів, як сплатити за замовлення.

– Будь-якою банківською картою просто під час отримання замовлення. Наш кур’єр має термінал для приймання карткових платежів, те ж стосується й закладів Kvadrat Kebab – замовляйте та сплачуйте карткою миттєво.

– Більш полюбляєте готівку? Теж без проблем! Розраховуйтеся при отриманні з кур’єром готівкою та насолоджуйтеся свіжими кебабами та іншими смаколиками.

Скільки коштує доставка в “Квадрат Кебаб”

Ти можеш замовити один кебаб чи все меню нашого закладу — вартість доставки залишиться все такою ж демократичною. У будь-яку частину зони доставки, на будь-яке замовлення, незалежно від часу та загальної вартості страв, вартість доставляння складатиме 45 гривень.

Kvadrat Kebab – це твій вірний помічник у боротьбі з голодом та поганим настроєм. Замовляй найсмачніший стріт-фуд у Львові зі швидкою доставкою та зручною оплатою.